Novinky a akcie

Výstavy

Vystavujeme pravidelne na AQUATHERM NITRA, SOLARIS NITRA, CONECO BRATISLAVA.

V roku 2019 budeme vystavovať :

  • 06 – 10.2. 2019 HALA N2, stánok 24 – AQUATHERM 2019.
  • 27. – 30. 3. 2019 Hala B1 stánok 104 – CONECO 2019
  • 25.4 – 28.4 2019 HALA AGROKOMPLEX – DOMEXPO 2019

Srdečne Vás pozývame.

BALKÓNOVÉ KOLEKTORY ONOSI

Konečne je možné inštalovať vlastný ohrev vody v bytových domoch.
Berieme predbežné objednávky na balkónové kolektory ONOSI.

Vyvinuli a vyrobili sme pre našich zákazníkov špeciálne kryty na trubice.Tí čo majú predimenzované kolektory, bez problémov a hlavne elegantne môžu zakryť v lete trubice proti prehrievaniu.Aj to je dôkaz, že sa staráme o zákazníkov v každej situácii a nie je nám to ľahostajné.

FOVbox a FOVbox+ sú na FV ohrev vody

Sú to unikátne skrinky ovládania na ohrev vody z FV panelov. Výnimočný je v tom , že napätie z FV panelov – jednosmerné – mení na napätie striedavé 50Hz, podobne ako je sieťové napätie. Nehrozí vznik elektrolýzy a následnej degradácii bojleru. Navyše má zabudovaný MPP tracker, ktorý zvyšuje až o 30% účinnosť FV panelov hlavne pri zamračenej oblohe.
Ďalšou a hlavnou výhodou je, že tento systém sa dá použiť k Vašim už používaným elektrickým bojlerom , ktoré sa dajú jednoducho a efektívne pomocou FOVboxu pripojiť.

Box nemusíte obsluhovať, pracuje samostatne a automaticky. Je tu možné prepínanie zo siete v prípade dohrevu vody a to s možnosťou vlastného nastavenia času dohrevu.

Kolektor s predĺženou životnosťou

Upravená Heat pipe  trubička (zosílená) , ktorý určuje životnosť kolektora. Zvýšená odolnosť voči mrazu do -40*C a vysokým teplotám.

Viac v sekcii O KOLEKTOROCH.

AKTÍVNA  OCHRANA

KRYTY na solárne kolektory – trubice.

Dostupné od 1.marca 2019!

Náhradné HP 14mm dostupné od 1.apríla 2019!

BALKÓNOVÉ KOLEKTORY

dostupné od 1.apríla 2019

UPOZORNENIE!

V poslednej dobe mnoho firiem začalo inštalovať k 300L bojleru 2 x 30 trubicové kolektory v snahe “vytĺcť ” čo najväčšiu dotáciu. Potom samozrejme môžu ponúknuť nižšiu cenu po odčítaní dotácie. Je to veľmi zlý postup, pretože takáto sústava je o 100% predimenzovaná. To znamená, že tieto kolektory sú celé leto prehrievané.  Samozrejme, tieto kolektory rapídne strácajú na životnosti.  Potom sa stane to, že kolektor, ktorý má mať životnosť 15 rokov má len 8 až 10 rokov. Potom bude mať zákazník po pár rokoch problémy s výmenou trubíc. Ale to už tie montážne firmy nebude zaujímať.  Nedajte sa zlákať nižšou  cenou,  pýtať sa na zabezpečenie proti prehriatu.

My toto máme vyriešené a zákazníkom nič také nehrozí, i keď nainštalujeme extremne silnú zostavu. Naše know-how.

Okrem toho, že ponúkame absolútnu novinku na SLOVENSKU, upravený kolektor s HEAT PIPE s predĺženou životnosťou. Viac v sekcii O KOLEKTOROCH.

V spojení s aktívnou ochranou kolektora, ako jediný  na  Slovensku ,  ponúkame  predĺženú  životnosť kolektora až o cca 60% oproti bežnému kolektoru a bežnej inštalácii  konkurencie!

Už žiadny problém s prehrievaním a so životnosťou kolektora !

       Objednajte si  kvalitu  a  dlhú životnosť  solárnych  systémov !

kolektory1@gmail.com

BUĎTE PRVÍ, KTORÍ BUDÚ MAŤ NAINŠTALOVANÝ KOLEKTOR S PREDĹŽENOU ŽIVOTNOSŤOU.

SOLÁRNE KOLEKTORY, FOTOVOLTAIKA

Dohodnite si odbornú konzultáciu a obhliadku vášho objektu